Регистрация | Авторизация | Навигация на сайте: Go2Load.com » Новости » "Будяками року" стали Могильов, Хорошковський та Кернес (ФОТО)

Помощь сайту

Помощь сайту

Помощь сайту - WMU U320901649643
Помощь сайту - WMZ Z371887888184
Помощь сайту - WMR R353902809295

TOP новостей

Топ 10 новостей

  Подписаться на новости

  Календарь новостей

  Календарь

  «    Октябрь 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  "Будяками року" стали Могильов, Хорошковський та Кернес (ФОТО)

  Категория: Новости
   (Голосов: 4Опубликовано: 10 декабря 2010

  Перше місце у антипремії "Будяк року-2010" зайняв міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов. Він отримав "золотий будяк" за свідому політику зневаги прав людини.

  Про це на прес-конференції заявив виконавчий директор Української гельсінської спілки Володимир Яворський, передає Gazeta.ua. Антипремія вручається тим, хто протягом року найбільш грубо порушував права людини.

  "Цього року вдвічі збільшилася кількість насильницьких смертей у міліції. Справа студента Індила стала лише однією із 40-ка нами нарахованих. Відсутні незалежні розслідування незаконних дій міліції. Окрім того міліція незаконно припиняла мирні зібрання, затримували організаторів і учасників мирних акцій. Забороняли зібрання однієї партії, надаючи простір для мітингів іншої сили", - нагадав Яворський.

  Втручанням у права людини є також намагання МВС запровадити друк імен, прізвищ і паспортних даних осіб у залізничних квитках. Міліція примусово проводить дактилоскопію осіб у відділках.

  "Ми спостерігаємо повернення до політики закритості міністерства. Посилене втручання у права іноземців незалежно від того, чи здійснюють вони незаконну діяльність. Є втручання у діяльність правозахисних груп. Наприклад, у діяльність Дмитра Гройсмана з Вінниці. Працівники міліції незаконно провели обшук Вінницької правозахисної групи і вилучили усі електронні обладнання, файли щодо 300 біженців. Робота групи частково є паралізована. Існує надумане звинувачення про поширення Дмитром Гройсманом порнографії", - сказав глава спілки.


  Володарем "срібного будяка" за використання спецслужби для системного обмеження громадянських свобод" став голова СБУ Валерій Хорошковський.

  "За часи його керівництва збільшилася кількість випадків щодо необґрунтованого втручання у суспільне життя. Зазнавали постійного утиску активісти, журналісти, ректори вузів. Створена можливість втручатися у діяльність суддів через Вищу раду юстиції, здійснено істотне обмеження доступу до архівів СБУ про радянське минуле, скасовано рішення про передачі електронних архівів до бібліотек. У історика Руслана Забілого було вилучено персональний ноутбук, проведено обшук у Національному музеї меморіальної пам'яті жертв окупаційних режимів під час якого було вилучено матеріали і особисті комп'ютери", - сказала голова фонду "Демократичні ініціативи ім Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна. На її думку, це дуже небезпечні тенденції. Відсутній будь-який громадський контроль за діяльністю цієї силової структури.

  "У демократичних країнах спецслужби кожного року оприлюднюють звіт про свою діяльність. У ньому зазначено, скільки разів вони отримували санкції на прослуховування громадян, на обшук, на арешт, скільки було негласних проникнень у житло громадян спецслужбами, скільки порушено оперативних справ і скільки з них скасовано прокуратурою як незаконні, скільки було кримінальних справ і скільки з них доведено до суду. Чим займається СБУ? Ми не знаємо. Ми не кажемо про викривання агентурної роботи. Але мені цікаво, чому викидається велика сума на антитерористичний центр, коли я не знаю жодного натяку на терористичний акт в Україні", - підкреслив Яворський.


  "Бронзовий будяк" отримав Генадій Кернес, який на час представлення був виконуючим обов'язки харківського міського голови і суддя Дзержинського району Харкова Сергій Лазюк.

  "Міськвиконком Харкова вирішив зрубати 117-річні дуби для побудови дороги. На кожному з дерев було персональне ім'я гімназиста, викладача, який його посадив. Дуби пережили війну. Коли не було чим топити квартири, їх не рубали. Тому люди встали на захист дерев. Тоді люди в чорному, які мають відношення до приватної структури самого Кернеса, намагалися фізично знищити мітингувальників. Зрештою дерева зрубали, захисників привезли в міліцію. І суддя Лазюк виніс їм по 15 діб арешту. Це рішення не було узгоджено із законом", - зазначила Бекешкіна.


  Поделиться с друзьями в социальных сетях:


  Ключевые слова:
  Будяками, року, стали, Могильов, Хорошковський, Кернес, ФОТО, jpg
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт Go2Load.com. Мы рекомендуем Вам использовать материалы найденные на сайте, исключительно в целях ознакомления. После ознакомления удалите материал и приобретите его у владельцев.  "Будяками року" стали Могильов, Хорошковський та Кернес (ФОТО)

  Перше місце у антипремії "Будяк року-2010" зайняв міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов. Він отримав "золотий будяк" за свідому політику зневаги прав людини…
       
  Другие публикации по теме:
  Автор: sapsan  |     arrowПросмотров: 6761 arrow Комментарии 1 arrow Печать

  В помощь пользователю

  Что такое – F.A.Q.? --> Подробнее...
  Зачем нужна регистрация на сайте --> Подробнее...
  Что такое рейтинг MPAA? --> Подробнее...
  Воля Бродбенд - пакети "Гра", "Гра+", "Життя" та "Життя+" --> Подробнее...
  Не могу скачать по ссылке "Скачать с ftp (UA-IX)", что делать? --> Подробнее...
  Из описания не понятно какое качество, а траффик лимитирован... как проверить качество он-лайн? --> Подробнее...
  Качаю 2 файла с сервера, а другие файлы не доступны. --> Подробнее...
  Немогу понять, каким образом это скачивается? Символы какие то... --> Подробнее...
  Какой кодек необходимо установить для просмотра видео? --> Подробнее...
  Почему мульт/фильм на англ. языке? Можно ли поменять язык? Как сменить дорожку? --> Подробнее...
  Смотнировать исошник в Демон'a может кто пояснит что это такое? --> Подробнее...
  Как сохранить картинку с сайта? --> Подробнее...
  Что такое скриншот (screenshot) и как создать скриншот в Windows? --> Подробнее...
  Как запустить файл с расширением .DJVU? --> Подробнее...
  Как скачать флеш-ролики? --> Подробнее...
  Сделать подарок? --> Подробнее...
  Что такое формат MKV? Чем открыть формат MKV? Что такое мультимедиа контейнер? --> Подробнее...
  И другие проблемы... --> Подробнее...
  Отзыв 1       10 декабря 2010 22:00

  Группа: news
  Публикаций: 3257
  Сообщений: 988
  Зарегистрирован: 7.06.2009
  Напомним, Украинский Хельсинский союз по правам человека учредил антипремию «Будяк року» в 2006 году с целью привлечения внимания общественности к грубым нарушениям прав человека, которые состоялись в государстве на протяжении года, и стимулируют общественную дискуссию относительно опасных для прав человека тенденций в стране.

  Антипремия вручается ежегодно 10 декабря, в Международный день прав человека, людям и организациям, которые самым грубым образом нарушают права человека.


  --------------------
  Информация
     Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

  Использовать для выявления ошибок и опечаток

  build_links(); ?>
  Голосование

  Наш опрос

  Пользуетесь ли Вы бесплатным Wi-Fi?

  нет Wi-Fi устройства
  не использую
  да пользуюсь
  Статистика сайта

  Наши счётчики  Rambler's Top100 Data-center Volia Яндекс.Метрика

  Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
  Go2Load.com © 2007-2018 | Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на Go2Load.com