Регистрация | Авторизация | Навигация на сайте: Go2Load.com » Новости » Сезонні хвороби: як до них готуватись?

Помощь сайту

Помощь сайту

Помощь сайту - WMU U320901649643
Помощь сайту - WMZ Z371887888184
Помощь сайту - WMR R353902809295

TOP новостей

Топ 10 новостей

  Подписаться на новости

  Календарь новостей

  Календарь

  «    Июль 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Сезонні хвороби: як до них готуватись?

  Категория: Новости
   (Голосов: 1Опубликовано: 2 декабря 2010
  Сезонні хвороби: як до них готуватись?
  Сезонні хвороби: як до них готуватись?

  Осінь і зима – періоди, коли у лікарів-педіатрів найбільше роботи.

  Саме тому застуда, грип, гайморит, отит, запалення горла та інше вважаються сезонними хворобами. Деякі з них здатні серйозно позначитись на здоров’ї малюка.

  Гострі респіраторні вірусні інфекції належать до найпоширеніших хвороб людини і складають половину, а той більшу, від загального числа гострих захворювань. Найбільш високі показники захворюваності фіксуються у дітей 1-го року життя (від 6,1 до 8,3 випадків на одну дитину в рік), а також у дітей до 6-річного віку, у старших вікових групах вони поступово знижуються.
  Коли "домашні" діти йдуть у дитячі заклади, збільшується їхні контакти з різними збудниками, у цей період дитина, як правило, починає хворіти. Часті простуді спричиняють хронічну патологію.

  Щодо сезонних хвороб, то особливо непокояться молоді батьки. Ще не минули хвилювання періоду вагітності, страх перед пологами, підготовка до народження немовляти, а тут стається «жахливе» – дитина починає чхати та кашляти, чи ще гірше – у неї температура. Зважаючи на величезну кількість пізнавальної літератури, телепрограм і доступу до Інтернету, в деяких батьків починається легка паніка, виникає бажання терміново бігти в аптеку, купити всі жарознижуючі, відхаркувальні засоби й антибіотики та «годувати» всім цим дитину.

  На щастя, у більшості дорослих вистачає самоконтролю, щоб зателефонувати педіатру, який надасть кваліфіковану консультацію. Здебільшого таку допомогу батьки отримують у районних поліклініках, куди стають на облік після народження дитини. Нині є можливість звертатися до комерційних клінік або приватних лікарів.

  Віднедавна у деяких приватних установах з’явилась і патронажна педіатрична служба. Яскравим прикладом є клініка «Ісіда», де патронаж новонародженого ведеться з дня народження до року, залежно від обраного пакета послуг. Відповідно триває повне спостереження за здоров’ям дитини.

  Патронажне педіатричне спостереження у клініці "Ісіда" - це комплексний догляд за дитиною, який проводять медичні працівники разом з батьками, враховуючи потреби кожного вікового періоду. Спостереження за малюком лікаря-педіатра та медсестри сприяє створенню оптимальних умов для здорового гармонійного розвитку, це забезпечення раціонального вигодовування, профілактика захворювань і вакцинація.

  «Важливо, щоб педіатр вчасно помітив адаптаційні проблеми кожної дитини й узяв її на облік. І перше, з чого потрібно почати, - це зовсім не ліки, а загальнозміцнюючі заходи: оптимальний режим, фізкультура, загартування, вітаміни, умови у дитячому закладі та вдома. А якщо це не допомагає, необхідно ретельно обстежити дитину і знайти причину частих захворювань», - каже Наталія Кірдан, лікар-педіатр «Ісіди». На її думку, дуже важливим аспектом є профілактика.

  Грудне вигодовування дітей першого року життя забезпечує комплексний захист від інфекційних захворювань, а також сприяє утворенню пасивного імунітету від ГРВІ у новонароджених. Вакцинація вагітних проти грипу - це захист не лише жінки, а й дитини. Треба уникати перебування у багатолюдних місцях, відвідування родичів і знайомих під час підвищеною захворюваності на ГРВІ. Навіть, якщо ти здоровий, вони можуть бути вірусоносіями. Необхідно дотримуватися гігієнічних правил (оптимальний температурний режим у приміщенні +20 … +22°С, вологість повітря 50%, регулярні вологі прибирання та провітрювання). Влаштовувати процедури загартовування у дітей (повітряні ванни, спецкомплекси ЛФК і масаж), які зміцнюють природні механізми захисту.

  «За підозри на захворювання матері на ГРВІ рекомендується використовувати захисні маски, доглядаючи за дитиною, та під час годування. Захворювання матері на ГРВІ не є протипоказанням для грудного вигодовування. Не займатися самолікуванням дитини, а при перших проявах захворювання звернутися до лікаря-педіатра», - радить Н.Кірдан.

  Якщо дитина все-таки захворіла, симптоматична та противірусна терапія призначається, згідно з положеннями клінічних протоколів щодо надання медичної допомоги. Та незалежно від того, у якій клініці знаходиться дитина на обліку, напередодні сезону хвороб треба знати найпростіші речі, які допоможуть зберегти здоров’я і не зіпсувати нерви батькам.

  Перше, що мають усвідомити всі дорослі, – дитина не може прожити все життя без хвороб. Намагаючись уберегти малечу, деякі батьки роблять абсурдні речі, які в окремих випадках більше шкодять, ніж захищають. Непотрібно постійно тримати дитину вдома, у надмірному теплі. У жодному разі не зловживайте хімічними засобами для прибирання. Навпаки, зменшить їх кількість вдома до мінімуму, щоб не викликати алергії у малюка. Свіже повітря, прогулянки, зручний одяг і повноцінне харчування – це найкращі супутники здорової дитини, власне, як і кожної людини.

  Ще один цікавий факт, про який мало хто знає, – у немовляти відсутній власний специфічний імунітет, її організм не виділяє антитіла, а використовує імуноглобулін матері. Тож, якщо ви дійсно хочете звести хворобливість дитини від початку її життя до мінімуму, потурбуйтесь, у першу чергу, про здоров’я жінки. З часом організм дитини навчиться виробляти власні антитіла до різних збудників, але вона, так чи інакше, хворітиме.

  Якщо у дитини з’являються симптоми захворювання, не варто негайно «годувати» її ліками. Необхідно, насамперед, дати організму можливість самому поборотися. Самолікування може мати такі непередбачувані наслідки, що не варто й уявляти. Імунітет необхідно тренувати, як і будь-яку систему організму, на яку припадають навантаження.

  Передчасне або надмірне вживання ліків лише послаблює імунітет, що в результаті може позначитися на здоров’ї, як кажуть, до кінця життя.

  І ще - ніколи не давайте дитині антибіотиків, не порадившись з лікарями. Антибіотики доцільно використовувати лише в екстремальних випадках, оскільки вони можуть знищити захисні функції та сили дитячого організму.


  Поделиться с друзьями в социальных сетях:


  Ключевые слова:
  Сезонні, хвороби, як до них, готуватись
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт Go2Load.com. Мы рекомендуем Вам использовать материалы найденные на сайте, исключительно в целях ознакомления. После ознакомления удалите материал и приобретите его у владельцев.


  Сезонні хвороби: як до них готуватись?
  Сезонні хвороби: як до них готуватись?

  Осінь і зима – періоди, коли у лікарів-педіатрів найбільше роботи.
       
  Другие публикации по теме:
  Автор: crank555  |     arrowПросмотров: 3534 arrow Комментарии 0 arrow Печать

  В помощь пользователю

  Что такое – F.A.Q.? --> Подробнее...
  Зачем нужна регистрация на сайте --> Подробнее...
  Что такое рейтинг MPAA? --> Подробнее...
  Воля Бродбенд - пакети "Гра", "Гра+", "Життя" та "Життя+" --> Подробнее...
  Не могу скачать по ссылке "Скачать с ftp (UA-IX)", что делать? --> Подробнее...
  Из описания не понятно какое качество, а траффик лимитирован... как проверить качество он-лайн? --> Подробнее...
  Качаю 2 файла с сервера, а другие файлы не доступны. --> Подробнее...
  Немогу понять, каким образом это скачивается? Символы какие то... --> Подробнее...
  Какой кодек необходимо установить для просмотра видео? --> Подробнее...
  Почему мульт/фильм на англ. языке? Можно ли поменять язык? Как сменить дорожку? --> Подробнее...
  Смотнировать исошник в Демон'a может кто пояснит что это такое? --> Подробнее...
  Как сохранить картинку с сайта? --> Подробнее...
  Что такое скриншот (screenshot) и как создать скриншот в Windows? --> Подробнее...
  Как запустить файл с расширением .DJVU? --> Подробнее...
  Как скачать флеш-ролики? --> Подробнее...
  Сделать подарок? --> Подробнее...
  Что такое формат MKV? Чем открыть формат MKV? Что такое мультимедиа контейнер? --> Подробнее...
  И другие проблемы... --> Подробнее...
  Информация
     Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

  Использовать для выявления ошибок и опечаток

  build_links(); ?>
  Голосование

  Наш опрос

  Пользуетесь ли Вы бесплатным Wi-Fi?

  нет Wi-Fi устройства
  не использую
  да пользуюсь
  Статистика сайта

  Наши счётчики  Rambler's Top100 Data-center Volia Яндекс.Метрика

  Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
  Go2Load.com © 2007-2018 | Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на Go2Load.com