DataLife Engine > Новости > Київське наземне метро отримало євродизайн

Київське наземне метро отримало євродизайн


17 сентября 2011. Разместил: sapsan
 Київське наземне метро отримало євродизайн
Київське наземне метро отримало євродизайн

Наземне метро, або як його ще називають кільцева залізниця довкола Києва, яка запрацює 30 вересня, отримала євродизайн та інтер’єр європейського зразку.

Міська електричка має значно полегшити життя людей. Часу на дорогу подекуди кияни витрачатимуть утричі менше.

Відремонтований і значно удосконалений електропоїзд, що невдовзі працюватиме на київській міській електричці, випробування залізницею пройшов успішно

"Іінтер'єр салону ми повністю переробили під поїзд метрополітену, встановили поручні, нові вікна, сидіння" , - розповіли працівники моторвагонного депо.

За їх словами, щоб люди могли швидше зайти було розширено прохід. Тепер він понад два метри.

Скористатись електричкою тепер зможуть і люди з особливими потребами. Вагони обладнали спеціальним входом.

"На високу платформу інвалід може спокійно заїхати в салон вагону", - розповіли конструктори.

"Щоби було як у Європі, вагон облаштували незвичним - держаками для велосипедів та користуватися ними ще треба призвичаїтись", - кажуть у депо.

Відзначимо, міська електричка - це п'ятдесят кілометрів дороги навколо Києва. Вона розрахована на вісімнадцять станцій. Турнікети, як у метро і охорона. Курсуватиме 12 потягів з інтервалом у 10 хвилин.

Подарунком для Києва називає міську електричку директор південно-західної залізниці.

"Була проведена велика робота з модернізації шляхового господарства. З 50 кілометрів практично кожен кілометр різними видами робіт був охоплений, шлях був повністю перебраний, понад 100 мільйонів було вкладено лише в шляхове господарство", - розповів директор південно-західної залізниці Олексій Кривопішин.

Щоби люди, вийшовши з міської електрички, безперешкодно роз'їхалися по Києву, транспортники вводять додаткові тролейбуси та автобуси.

Перший час наземне метро ходитиме три години вранці та п'ять по обіді. Далі, вивчивши потреби людей рух обіцяють подовжити.

Як повідомлялося раніше, наземне метро почне курсувати з 30 вересня.


Вернуться назад