DataLife Engine > Новости > "Арсенал" надеется, что в этот раз арбитр Сиренко отсудит честно

"Арсенал" надеется, что в этот раз арбитр Сиренко отсудит честно


4 мая 2010. Разместил: crank555
"Арсенал" надеется, что в этот раз арбитр Сиренко отсудит честно
"Арсенал" надеется, что в этот раз арбитр Сиренко отсудит честно

На официальном сайте ФК "Арсенал" (Киев) появилось заявление пресс-службы клуба относительно особого внимания и контроля за действиями судей. news. приводит заявление на языке оригинала.

ЗАЯВА
прес-служби ФК "Арсенал" (Київ)
щодо особливої уваги та контролю за діями суддів

На матч ФК "Арсенал" (Київ) - "Металург" (Донецьк), який відбудеться 05.05.10 у Києві на стадіоні імені Банникова, призначено суддівську бригаду на чолі з арбітром з Сімферополя Володимиром Сіренком.

Керівництво ФК "Арсенал" має нагадати громадськості, що на початку сезону 2009-2010, 29 серпня 2009 року в Ужгороді цей суддя був головним у виїзному матчі ФК "Арсенал" (Київ) із ФК "Закарпаття". Процитуємо заяву нашої ж прес-служби після цього матчу:

"Претензии ФК "Арсенал" (Киев) к судейству матча 6-го тура Эпицентр Чемпионата Украины по футболу "Закарпатье" - "Арсенал" подтверждены решением Экспертной комиссии Федерации футбола Украины от 11 сентября 2009 года. Комиссия в полном составе признала следующие ошибки бригады арбитров во главе с Владимиром Сиренко (Симферополь) (дословное цитирование):

- на 32-й минуте матча ассистент арбитра Маньковский и арбитр Сиренко ОШИБЛИСЬ, зафиксировав положение "вне игры" у футболиста "Арсенала" Хомина и не засчитав забитый гол в ворота команды "Закарпатье";

- на 81-й минуте матча арбитр ОШИБСЯ, назначив пенальти в ворота ФК "Арсенал";

- на 81-й минуте арбитр Сиренко ОШИБСЯ, удалив с поля футболиста "Арсенала" Реву за "фол последней надежды".

Таким образом, Экспертная комиссия подтвердила грубейшие ошибки Владимира Сиренко и его ассистентов, которые практически "сломали" игру и в определяющей степени повлияли на ее результат".

Після цього ми, як і вся футбольна громадськість, чекали на справедливість, яка, на наш погляд, полягала у відстороненні недбалого арбітра від обслуговування принаймні матчів вищого дивізіону українського футболу.

Втім, призначення саме Володимира Сіренка саме на принциповий матч ФК "Арсенал" (Київ) - "Металург" (Донецьк) доводить, що у Колегії арбітрів не дослухалися до думок і експертів ФФУ, і громадськості.

Керівництво клубу "Арсенал" (Київ), не ставлячи упереджених висновків ще до гри 05.05.10, тим не менше, вимагає від відповідних органів як ФФУ, так і Прем’єр-ліги, а також від всієї футбольної громадськості особливого контролю за суддівськими діями у матчі "Арсенал" (К) - "Металург" (Д). Сподіваємось на те, що це буде зразковий матч з точки зору "fair play" - як з боку гравців, так і збоку суддів!

Вернуться назад